Strona główna

Wakacje Z Wartościami

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży już kolejny rok przeprowadza AKCJĘ EDUKACYJNĄ w ramach inicjatywy WAKACJE Z WARTOŚCIAMI. Zapraszamy dzieci i młodzież m.in. na kolonie i obozy języków obcych. Organizuje je powołana i prowadzona przez KSM Ogólnopolska Szkoła Języków Obcych „eMKa”. Celem tej placówki jest nie tylko edukacja, ale również dobre wychowanie dzieci i młodzieży w połączeniu z nauką języków obcych. Od strony merytorycznej Szkołą „eMKa” kieruje wykładowca akademicki, dr Marek Kuczyński, autor programów nauczania wpisanych na listę MEN oraz podręczników do nauki języka angielskiego, w tym bestselleru pt. „Angielski dla twoich potrzeb”. Opracowana przez niego metodologia nauczania języków obcych ma charakter innowacyjny i wynika z jego wieloletnich badań naukowych w dziedzinie językoznawstwa stosowanego, metodyki i psycholingwistyki. 

W bieżącym roku zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych koloniach i obozach na różnych poziomach zaawansowania oraz na różnego rodzaju turnusach m.in. językowo-konnych, językowo-tanecznych, językowo-turystycznych, językowo-artystycznych czy językowych z savoir vivre. 

Bliższe informacje i zgłoszenia w biurze KSM:

tel./fax: (068) 453 92 73, tel. (068) 453 92 74, od pn. do pt. w godz. od 8.00-16.00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.emka.ksm.org.pl